Jak na EKZÉM?


Jak na EKZÉM?


Už jste si někdy řekli, jak by to bylo báječné:

  • kdyby se na kůži netvořila ta suchá svědivá ložiska?
  • kdyby si děťátko mohlo užívat aktivit, jako každé jiné zdravé dítě?
  • kdybychom spali nerušeně celou noc bez škrabání?

Hmm, pak jste si jen povzdechli a pomysleli, nikdy se nevyléčím, nenajdu řešení, budu se muset naučit s ekzémem žít.

A přemýšleli jste někdy nad tím, že i atopický ekzém má řešení? Že není třeba věšet hlavu, ale postavit se k ekzému „čelem“?


Napíšu vám jak 🙂


Každý den si užíváme aktivit, jako většina zdravých dětí. Dcera může dělat všechny sporty, které má ráda. Dokonce může navštěvovat i chlorový bazén, který by ji dříve snad „rozežral“ kůži. Je spokojená a šťastná.

Dobře si pamatuji na dobu, kdy to tak nebylo. O tom píši zde >>>

Dcera měla rozškrabané celé tělo, celé ruce, nohy, krk a obličej, bez neustálého škrabání po celém těle nepostála ani chviličku. Ráno a večer natřená domácím sádlem, v zimě přitisklá u radiátoru, než se sádlo do kůže vstřebá.

Nekonečný začarovaný kruh a zima před námi! Zima byla pro nás to nejhorší období. Máte to také tak? Tedy u nás to nebyla jen zima, ekzém měla celoročně, bez ohledu na počasí. Pouze intenzita ekzému se v souvislosti s ročním obdobím střídala.

Po dlouhém hledání nastal vytoužený zlom. Terapie produkty zafungovala a současně také model zdraví, který si nastavila ve své hlavě, ji posouvá silnou dál doposud.


A co zafungovalo?


Zafungoval nám následující koncept, protože jsem:

  • získala ucelený program pro terapii atopického ekzému,
  • porozuměla fungování imunitního systému,
  • vyzkoušela silné kvalitní LR produkty
  • přesně následovala jednotlivé kroky, které se v různých fázích liší.

A přesně o tom to je. Člověk neustále hledá, zkouší, co mu kdo poradí, ale pokud nemáte ucelený program cílený na imunitu, který vám dává smysl a neporozumíte:

  1.  jak to v těle ekzematika funguje,
  2.  jaká fáze momentálně u ekzematika probíhá,
  3.  jaké produkty v konkrétní fázi nasadit,

nebudou vám žádné produkty sloužit, tak jak mají.

Dceři jsem do těla doplnila imunoglobuliny, imunitní regulátory, posílila ji střevo a pečovala o pokožku s krémy z aloe very.

Alergie se generují ve střevě, proto mít kvalitní mikrobiom a správně o něj pečovat je základ. Tenké střevo je obrovská plocha, skrze kterou se vstřebávají živiny a voda. Na jeho povrchu je tvořeno miniaturními výběžky. Ty pomáhají se vstřebáváním. Ale pouze tehdy, pokud jsou čisté. Jedině tak můžou účinné látky proniknout do krve a nevylezou stolicí ven.

Velký podíl na našem zdraví má naše psychické nastavení. Dcerce jsem začala často opakovat, že věřím, že ji tato terapie pomůže. Zvláštní bylo, že jsem to tak vnitřně u této terapie cítila. Možná to bylo způsobeno tou jistotu kolem produktů, všechny ty informace, které jsem měla nejen k terapii a celkově mi ty střípky informací konečně začaly do mozaiky zapadat. Cítila jsem to tak silně, že jsem ji to denně připomínala a říkala jsem ji, ať si to i ona stále opakuje.


Jak se v produktech vyznat, když je jich na trhu tolik?


Neexistuje jeden zázračný produkt, nebo mávnutí čarovného proutku, který na povel zafunguje. U autoimunitních nemocí je nejdůležitější ucelený imunitní koncept, který se skládá z několika produktů a několika fází zavádění produktů.

Já tohle všechno našla a tvrdím si říct, že v pravou chvíli. Zrovna, kdy nám léčba kortikoidy, steroidy a antibiotiky v jedné masti nefungovala tak, jak si lékařka představovala a dalším krokem měl být nástup do nemocnice. Dcerka byla na pobyt v nemocnici malá a z kapacitních důvodů nebylo možné, abych tam byla s ní. Druhým důvodem bylo naše měsíční miminko, které potřebovalo moji péči.

V tu dobu měla dcera ekzém na většině části jejího těla…

Proto když mi terapie produkty přišla do cesty, neváhala jsem ji vyzkoušet. Neužívali jsme žádnou léčbu, a tak jsem imunologický program rovnou dceři nasadila.

Získala jsem spoustu informací a věřila, že se „pohnou ledy“ a dcerce tato terapie pomůže.

Za velké plus jsem považovala i informaci ohledně fungující  lékařské linky, která je k dispozici denně a i o víkendech. Radí vám lékaři, kteří mají bohaté zkušenosti s klasickou medicínou z různých oblastí a současně jsou odborníci na propojení medicíny s těmito produkty. Což je úžasné. A věřte mi, že jako matku Vás tato podpora nesmírně uklidní.

Věřím, že spousta produktů z alternativních zdrojů, které jsem doma zkoušela, byly kvalitní. Ale nám nefungovaly, nejspíš jsem nezískala správné informace a neměla jsem ucelený program, který je u autoimunitních nemocí zásadní.

Protože pokud např. v akutní fázi nasadíte produkty, kterými tu fázi ještě zintenzivníte, následuje zhoršení ekzému. Je samozřejmé, že tento postup není správný a produkt si znovu nekoupíte. Jste v začarovaném kruhu a zoufalí.

Pro všechny, kteří chtějí najít řešení jsem připravila ebook ZDARMA. Najdeš tam spoustu informací k tématu.

Potřebuješ víc informací? Zaujaly tě rady v ebooku? Můžeš mi napsat na email info@spolecnekezdravi.cz, ráda s tebou proberu mé zkušenosti a poradím, jak na ekzém.

Budu se těšit Společně Ke Zdraví 🙂

Lenka SKZ
Jsem expert na atopický ekzém, protože v této oblasti mám bohaté osobní zkušenosti. Proto pomáhám lidem najít příčinu atopického ekzému, nasadit vhodnou terapii a tím dostat ekzém z těla pryč. Můj příběh si přečtěte zde <<

Napsala jsem pro Vás ebook, abych Vám předala co nejvíce detailních informací týkajících se atopického ekzému. Ebook ZDARMA je ke stažení zde. Můj ebook ZDARMA si stáhni zde <<

Dalším průvodcem atopickým ekzémem je ebook, kde detailně popisuji příčiny, fáze ekzému a řešení - Jak ne/žít s ekzémem. Jako bonus získáte KONZULTACI ZDARMA. Ebook si můžete zakoupit zde <<

Zajímavé informace sdílím i na mé FB skupině Společně ke zdraví ALL zde https://www.facebook.com/SpolecneKeZdravi <<

Můžeš mi napsat email na info@spolecnekezdravi.cz konzultace zde <<